Právě hraje:
Bude hrát:

Počet hlasů: 105
 
 
POZVÁNKY RR GOLD NA TENHLE TÝDEN!
I tentokrát jste nám poslali svoje tipy na akce, kde nechcete bejt sami.

Tenhle pátek 23.6. - Dymytry & Harlej & Metal Mode na Holkově

Zveme Vas na Vitání léta do Boršova nad Vltavou v pátek 23.6. v kempu u řeky. Hrají Rokeři, Emil Kristek a Slovani. Cena jen 120 kc.

v patek 23.6. vystoupí v Horni Stropnici na koupalisti kapely: Tlusta Berta a Krypton

24. 6. 2017 - Music Bar Velbloud / České Budějovice
Křest CD MATER MONSTIFERA "Vězení bizarních bohů"
Po dlouhých sedmi letech přicházejí jihočeští MATER MONSTIFERA s dalším, v pořadí již třetím, plnohodnotným albem nesoucí název "Vězení bizarních bohů". Bude se opět jednat o album, které bude protkané jasně zapamatovatelnými melodiemi, které se Vám zaryjí pod kůži. Tento večer proběhne jeho křest a všichni věříme, že si tuto skvělou párty společně užijeme.

V sobotu 24.6. od 20h Pouťová rocková tancovačka v ŠINDLOVÝCH DVORECH u ČB.
Ve velkém stanu hraje kapela SKAT rock

Poslouchej naše slušný kulturní tipy na Rock Rádiu, jinak nebudeš vědět, co se děje, a #ToNechces !


 


 PODÍVEJ SE TAKÉ NA...

Poznejte MARIKU MARIEWICZ
Stýská se vám po lesku drahokamů, sametu, kočárů a křišťálových...
Zajeďte do Wembley s FOO FIGHTERS
Ve středu neváhejte a využijte místo v první řadě, který vám jako...

 PODCAST

Znamka Punku

Nestíháte v pondělí v devět Robíkovu punkovou zabijačku? Sáhněte si pro konzervu do týhle punkový špajzky. Je libo předkrm, hlavní chod, zákusek anebo dneska stačí jen polívčička? Tak si vyberte a pořádně se nadlábněte. Brou chuť.
Legendy Rocku

Místo v první řadě vám ve středu večer zase zased soused Ahmed? Vykašlete se na něj a udělejte si živák třeba v sedm ráno na balkóně. Unikátní kousky klasickýho rocku pro vás drží Kamil Dráb zuby nehty a najdete je jedině tady. Jo a Ahmedovi to říkat nemusíte, on už to stejně ví…
Rockovej vibrátor

Cítíte se osaměle? Nezoufejte. Každou neděli od devíti večer vás svou přítomností oblaží náš skvělý, jedinečný a neopakovatelný švihák Arnošt. V jeho rukách poznáte nepoznané a jeho baladické charisma vá dostane na celý život.
Devátá s Princem

Nepozvali vás na svatbu prince Williama? Nic si z toho nedělejte. S naším Princem Milanem můžete být každý čtvrtek od devíti večer a tady v podcastu kdykoli. Perly z klenotů jeho rockový aristokracie vám budou závidět i v Buckinghamském paláci.